Županijsko natjecanje iz informatike - kategorija Osnove informatike (7,8)
(OŠ Žuti brijeg, 14.2.2020. - 16.30)

Donart Šoipi 8.a

Donart je imao težak zadatak - natjecanje u poznavanju svog gradiva Informatike od 5. do 8. razreda. U društvu 39 najboljih "informatičara" osmaša u gradu Zagrebu, uz puno teže zadatke nego na školskom natjecanju, ostvario je vrlo dobar rezultat - dijeli 9. mjesto. Nedostaju mu samo 3 boda za plasman na državno natjecanje. Čestitamo Donartu i želimo mu više natjecateljske sreće u srednjoj školi!

Županijsko natjecanje iz matematike (5-8)
(OŠ Miroslava Krleže, 4.3.2020. - 10.00)

Lucija Jovović 8.a
Toni Mišura 6.a
Damjan Cvitanović 4.b
Petra Vrbanek 4.b

Županijsko povjerenstvo grada Zagreba za natjecanje iz matematike pozvalo je oko 50 učenika po razredu (od 4. do 8.) u OŠ Miroslava Krleže kao najbolje matematičare našega grada! Među njima su bili i naši - Lucija, Toni, Damjan i Petra. Svi su dobro riješili test, a posebno dobar plasman ostvarili su Damjan koji dijeli 5. mjesto i Toni koji je na diobi 9. mjesta. Čestitamo našim učenicima i njihovim mentoricama S. Barnaki i Z. Budimir.