Školska godina 2022./23.

Učenica Karla Grgić (8.c) osvojila je 2. mjesto na županijskom natjecanju iz Engleskog jezika i izborila pravo nastupa na državnom natjecanju, gdje je ostvarila vrlo dobar rezultat - 11. mjesto!
Mentorica: Petra Majpruz

Školska godina 2020./21.

Učenica Lejla Morankić (8.a) osvojila je 3. mjesto na županijskom natjecanju iz Engleskog jezika i izborila pravo nastupa na državnom natjecanju, gdje je ostvarila vrlo dobar rezultat - 8. mjesto!

Školska godina 2015./16.

Učenica Jelena Hindlaugh (8.b) osvojila je 3. mjesto na županijskom natjecanju iz Engleskog jezika i izborila pravo nastupa na državnom natjecanju, gdje je ostvarila najveći uspjeh na natjecanjima u stranim jezicima u povijesti naše škole - 3. mjesto!

BRONČANA MEDALJA

Školska godina 2014./15.

Učenica Dorotea Brajković (8.a) osvojila je 5. mjesto na županijskom natjecanju iz Njemačkog jezika i nedostajala su joj samo tri boda za plasman na državno natjecanje.
Mentorica: Lana Gašljević

Školska godina 2013./14.

Učenica Silvia Klinar (8.a) osvojila je 6. mjesto na županijskom natjecanju iz Engleskog jezika i nedostajala su joj samo dva boda za plasman na državno natjecanje.

Školska godina 2012./13.

Nakon što je osvojio 5. mjesto na županijskom natjecanju iz Engleskog jezika Jan Težak (8.b) je izborio plasman među najbolje u Republici Hrvatskoj! I na toj, najvišoj razini natjecanja, Jan je ostvario vrlo dobar rezultat - 9. mjesto.
Mentorica: Maja Matas

Školska godina 2007./08.

Učenica Nives Bunić (8.b) osvojila je 5. mjesto na županijskom natjecanju iz Engleskog jezika i izborila pravo nastupa na državnom natjecanju, gdje je osvojila vrlo dobro 9. mjesto, ali i prvu nagradu za esej.
Mentorica: Vlasta Zajec

Školska godina 2006./07.

Učenik Matej Semren (8.c) sudjelovao je na državnom natjecanju iz Njemačkog jezika, nakon što je osvojio 2. mjesto na županijskom natjecanju.
Mentorica: Ivanka Trninić

Školska godina 2000./01.

Učenica Petra Ignjatović (8.a) osvojila je 6. mjesto na državnom natjecanju iz Engleskog jezika, nakon što je na županijskom natjecanju zauzela 3. mjesto.
Mentorica: Vlasta Zajec

Povratak na pocetnu stranicu