Radno vrijeme školske knjižnice

Dragi učenici i poštovani roditelji,

radno vrijeme školske knjižnice radnim danom je od 8 do 14 sati.

Pretraživanje fonda školske knjižnice

Naša škola  omogućuje svojim učenicima pretraživanje fonda knjižnice putem mrežne stranice škole.
Naime, nudimo Vam mogućnost da u polje "Upiši..." upišete naziv knjige, dio riječi ili riječ iz naslova
te za iste dobijete broj trenutno dostupnih, slobodnih primjeraka izdanja koje ste odabrali.
Pretraživanje započinjete klikom na sljedeći link:

Pretraživanje fonda školske knjižnice

Susret s književnicom Željkom Horvat Vukelja

Projekt Svakodnevno čitanje

Dan pripovijedanja

Svjetski dan pripovijedanja obilježili smo u 1. razredu. Učenici su pažljivo poslušali priču o sloniću Elmeru.
Razgovarali smo o pripovijedanju, o priči koja govori o  tome kako se svi razlikujemo i kako trebamo poštivati različitosti.

Nakon čitanja priče i razgovora  o sloniću Elmeru, učenici 1.a razreda izradili su plakat koji smo izložili pred knjižnicom.
Nadamo se da će veseli i razigrani dječji crteži potaknuti i ostale učenike da zavire u šarene slike slikovnica.

Izložba u knjižnici Savica

Proljetne dane ove sive godine učenici naše škole uljepšali su izložbom likovnih radova u Knjižnici Savica.
Hvala 1.a, 1.b, 2.a, 2.c, 3.a i 4.a razredu i njihovim učiteljicama Zrinki, Jasminki, Katarini, Ljubici, Anđelini, Gordani L. i Mirjani V.

Godina čitanja

Dragi učenici i učenice,

2021. godina je proglašena Godinom čitanja.
Tijekom ove godine provodit ćemo neke vama već poznate,
ali i neke nove aktivnosti vezane uz promociju knjige i čitanja.
Uživajmo u čitanju!

Knjižničarka Anita

Čitajmo da ne ostanemo bez riječi!