TERMIN MEĐUŠKOLSKOG NATJECANJA

Međuškolsko natjecanje učenika osnovnih škola iz vjeronauka (vjeronaučna olimpijada) održat će se 16. veljače 2021. godine u organizaciji škola koje je odredio Gradski ured za obrazovanje. Jedna od tih škola je i OŠ Marina Držića, Zagreb. Natjecanje počinje u 13.00 sati.

PRIJAVE EKIPA ZA MEĐUŠKOLSKO NATJECANJE

Za sudionike iz Zagrebačke nadbiskupije prijave ekipa šalju se na elektroničku adresu Ureda za vjeronauk Zagrebačke nadbiskupije:

vjeronauk-tajnistvo@zg-nadbiskupija.hr

OPĆE INFORMACIJE O VJERONAUČNOJ OLIMPIJADI

Natjecanje iz vjeronauka – vjeronaučna olimpijada učenica i učenika osnovnih i srednjih škola u 2021. godini organizira Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa Republike Hrvatske, Agencija za odgoj i obrazovanje, Nacionalni katehetski ured Hrvatske biskupske konferencije i Glas Koncila - Mali koncil. Tema ovogodišnjeg natjecanja je "BIBLIJA - PISANA RIJEČ BOŽJA".

Sva građa za osnovnu školu nalazi se na web stranici:

Građa

MAIL ADRESA NA KOJU ŠKOLE ŠALJU REZULTATE TIMA SVOJIH UČENIKA

Molimo da ukupan rezultat tima svojih učenika pošaljete odmah po završetku pregleda i bodovanja učeničkih radova na

ured@os-mdrzica-zg.skole.hr

Povratak na početnu stranicu vjeronaučne olimpijade