Uspjesi naših učenika Ryana Latasa i Nicholasa Latasa - 2023.

Učenici Ryan Latas 7.c i Nicholas Latas 4.b uspješni su sportaši i treniraju hokej na ledu u KHL Medveščak Admiral. Svojim ustrajnim radom osvojili su ekipno zlato na prvenstvu Hrvatske.

Čestitke našim Latasima, ponosni smo na vas!

Srebrna medalja Brune Novaka na međunarodnom turniru - 2023.

Bruno Novak, član karate kluba Novi Zagreb, osvojio je srebrnu medalju u kategoriji Kadeti na međunarodnom karate Krk kupu održanom 10. lipnja u Malinskoj.

Bravo Bruno!

Veliki uspjesi Brune Novaka u karateu - 2023.

Iz karate kluba Novi Zagreb stižu nam nove odlične vijesti: Bruno Novak je aktualni viceprvak Republike Hrvatske, prvak Školske lige te se trenutno nalazi na popisu kandidata Hrvatske karate reprezentacije za odlazak na Cipar na Europsko Prvenstvo koje se održava krajem veljače 2023. godine.

Brunin trener Goran Jajtić naglašava kako je Bruno primjer drugima i po ponašanju. Bravo Bruno, navijamo za tebe!

Bruno Novak prvak grada Zagreba u karateu - 2022.

Iz karate kluba Novi Zagreb dobili smo odličnu vijest: u nedjelju 6.2.2022. održano je prvenstvo Zagreba na kojem je naš učenik Bruno Novak osvojio prvo mjesto! Kroz tri pobjede Bruno je ostvario veliki sportski uspjeh i vezao još jednu medalju nakon što je u Jastrebarskom osvojio brončanu medalju na državnom prvenstvu.

Veselimo se budućim izazovima i natjecanjima ovako marljivog sportaša!

Veliki plivački uspjesi našeg učenika Nikše Martinovića - 2022.

12. i 13. veljače 2022.  u  Zagrebu je održano prvenstvo Hrvatske u plivanju za
kadete. Nastupilo je 160 plivačica i plivača iz cijele Hrvatske. Naš učenik Nikša Martinović polučio je sjajne rezultate osvojivši zlato na 400 i 800 metara slobodno. Tim je rezultatom postao prvak Hrvatske u navedenim disciplinama. U disciplini 200 metara slobodno, Nikša je osvojio brončano odličje.
Čestitamo!

Veliki plivački uspjesi naše učenice Franke Babić - 2021.

- 4x200m slobodno štafeta - BRONCA u kategoriji juniorki

Uz to, Franka je odlična učenica, među najboljima u našoj školi. Želimo joj još puno uspjeha u obrazovnom i sportskom odrastanju! Navijamo za tebe Franka!

Naša učenica Matea Kokelj ostvarila veliki sportski uspjeh - 2020.

Učenica 1.c Matea Kokelj osvojila je ekipno zlato na prvenstvu Hrvatske predstavljajući karate klub Trnje.

Kako kaže Mateina učiteljica: Draga Matea, velike čestitke!!! BRAVO!!!
Moraš biti ponosna na sebe, jer svi u školi smo JAKO PONOSNI na tebe!

Veliki uspjesi Marte Kaić u umjetničkom klizanju - 2020.

Marta Kaić, učenica 6.a razrednog odjela, postiže odlične rezultate u umjetničkom klizanju. U svojoj kategoriji (mlade mlađe juniorke) osvojila je 2. mjesto na prvenstvu Hrvatske te 1. mjesto na prvenstvu Zagreba, što je još bolji rezultat i veći uspjeh nego prošle godine.

Čestitamo Marta! Navijamo i dalje za tebe i želimo ti još puno odličnih rezultata!

Tea prva u Hrvatskoj, treća na Balkanu! - 2019.

Na državnom prvenstvu Hrvatske u katama za mlađe uzraste, održanom 25. svibnja u Osijeku, TEA HUDINA, učenica 3.a razreda, članica karate kluba Bushido Zagreb, osvojila je ZLATNU medalju u kategoriji Mlađe učenice (8-10 god.)!

Tea je također nastupila u višoj dobnoj skupini, kategorija Učenice (10-12 god.) i osvojila SREBRO! To je već treći put za redom da Tea uzima po dvije medalje na državnom prvenstvom, u vlastitoj i višoj kategoriji.

Prethodno je na Prvenstvu Hrvatske u borbama za mlađe uzraste održanog 13. do 14. travnja u Ivankovu, osvojila BRONCU!

Balkansko prvenstvo za djecu 2019. održano je u Banja Luci, 31.5 - 02.06.2019. godine. Za medalje se borilo 1039 natjecatelja iz 10 zemalja. Tea je prvi put nastupila za reprezentaciju RH, i kao jedan od rijetkih natjecatelja/natjecateljica u obje karate discipline, u katama osvojila BRONCU, te respektabilno peto mjesto u borbama.

Tea je osvajačica brojnih zlatnih medalja i priznanja, spomenimo tek neke: osvajačica Grand Prix Croatia, prvakinja Zagreba, osvajačica Zagrebačke karate lige, Sportašica godine 2017. i 2018. (priznanje Zagrebačkog karate saveza) itd.

Povrh iznimnih sportskih uspjeha odlična je i druželjubiva učenica, angažirana u mnogim školskim aktivnostima: zbor, likovna grupa, plesna grupa, šah...

Čestitamo Tei. Navijamo za tebe i želimo ti još puno odličnih rezultata!

Veliki uspjeh našeg Marka na državnom foto natječaju - 2017.

Marko Perković, učenik 8.b razreda sudjelovao je na foto natječaju za NajGEO fotografiju 2017. godinu i osvojio treće mjesto svojom fotografijom "Cvijet dobrodošlice" nastalom pred ulazom u špilju Siničić kod Brinja. Foto natječaj za sve učenike osnovnih i srednjih škola je organiziralo Hrvatsko geografsko društvo u Zadru.

Više o ovom foto natječaju možete pročitati na stranici do koje vas vodi sljedeći link.

Vito Čutura kadetski prvak Hrvatske - 2017.

Vito čutura, učenik 8.b razreda naše škole na Prvenstvu Hrvatske za kadete u gaðanju zračnom puškom ISSF programa, održanome 6. svibnja ove godine u Solinu osvojio je 1. mjesto postavivši novi državni rekord u finalnoj seriji.
Vito je ove godine obranio i prošlogodišnju titulu prvaka Zagreba te je sa ekipom svog matičnog kluba SD Končar - Zagreb 1786 osvojio zlatnu medalju na Juniorskom prvenstvu Hrvatske održanome 25. ožujka u Opatiji.
čestitke našem rekorderu sa željom da ga i nadalje služi mirna ruka i precizno oko.

Nikola Salopek drugi na državnom natjecanju u plesu - 2017.

Na Muzičkoj Akademiji u Zagrebu 1. travnja 2017. započelo je 55. državno natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa na kojem sudjeluje gotovo 900 učenika i studenata, mentora i korepetitora iz 55 hrvatskih glazbenih i plesnih škola i muzičkih akademija. Prvoga dana nastupilo je 59 plesačica i plesača suvremenog plesa dojmljivim koreografijama po slobodnom izboru.
Nikola Salopek, učenik 5.a naše škole i polaznik Škole suvremenog plesa Ane Maletić, fantastičnim je nastupom u kategoriji najmlaðih, točkom pod nazivom „My name is Salopek, Nikola Salopek“, oduševio publiku osvojivši 2. mjesto! čestitamo Nikoli i njegovoj mentorici, Katarini Ðurðević!

Borna Devald u svjetskom vrhu - 2016.

Naš učenik Borna Devald igrao je u siječnju 2016. godine FINALA teniskih turnira
u Boltonu (Engleska) i u Tarbesu (Francuska)!!
Turnir u Tarbesu je jedan najjačih svjetskih turnira u kategoriji do 14 godina.
Samo najbolji "klinci" iz cijelog svijeta mogu igrati na tome turniru.
O jakosti turnira dovoljno govori podatak da je Ðoković na njemu došao do četvrtfinala,
a Federer do osmine finala! A naš Borna ulazi u povijest nastupom u finalu!

Evo što je Borna izjavio za medije nakon finala:
"Dva sjajna tjedna nisu završila pobjedom, ali ponosan sam što sam postao treći Hrvat u finalu Tarbesa.
čestitam Stefanu Leustianu i Marti Kostjuk na naslovima."

Prema postignutim rezultatima Borna Devald je trenutno četvrti igrač svijeta u kategoriji do 14 godina!
A tek je pred njim godina u kojoj igra u toj kategoriji, pa će nas sigurno još puno puta obradovati dobrim rezultatima.
Borna, uz tebe smo, navijamo za tebe, pratimo tvoj put prema svjetskom teniskom vrhu!
BRAVO!!

Preporučujemo vam da pogledate fantastičan maratonski Bornin meč u polufinalu Tarbesa
protiv Poljskog igrača Taczale, postavljenog za drugog nositelja turnira.
Vjerojatno je umor nakon tog meča utjecao na Bornin poraz u finalu.
No, sigurni smo - biti će još puno finala za jednog od najvećih bisera hrvatskog sporta!

Tarbes 2016, polufinale: B. Devald - D. Taczala

Borna Devald prvak države u tenisu - 2015.

Borna Devald, učenik razrednog odjela 8.b, godinama postiže odlične rezultate na hrvatskim i međunarodnim
natjecanjima u tenisu, po čemu je najbolji tenisač u državi (u svome uzrastu).