DRŽAVNA NATJECANJA 2017.

Učenici
Grad domaćin
Osvrt
Hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa (kategorija Suvremeni ples)

1.4.

K. Ðurðević

Nikola Salopek 5a

ZAGREB
Nikola Salopek, polaznik Škole suvremenog plesa Ane Maletić, fantastičnim je nastupom oduševio publiku osvojivši prvu nagradu za 2. MJESTO u I. kategoriji Suvremenog plesa! čestitamo Nikoli i njegovoj mentorici!

Islamski vjeronauk
3.4.
M. Kreštić
Donart Šoipi 5a
ZAGREB
Državno natjecanje iz Islamskog vjeronauka održano je 3. travnja 2017. Pozvano je 14 najboljih osnovaca petaša Republike Hrvatske. Donart je odlično rješavao zadatke i osvojio 2. MJESTO. Time je postigao naš najbolji ovogodišnji rezultat na natjecanjima u znanju!! Bravo!!
.

Hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa (kategorija Solfeggio)

7.4.

V. Karmelić

Lara Pavičić 7a

ZAGREB
Lara Pavičić, polaznica GŠ Marka Pavlovca, vrlo dobrim nastupom osvojila je prvu nagradu za 6. MJESTO u I. kategoriji Solfeggia! čestitamo Lari i njenom mentoru!

Geografija

11.4.

T. Gržinčić
Kristijan Hindlaugh 6a
TOPUSKO
U konkurenciji najboljih geografa Republike Hrvatske Kristijan je dostojno predstavljao našu školu. Ovo državno natjecanje sastojalo se od dva dijela - ispita i praktičnog rada. U prvom dijelu Kristijan je bio odličan, u drugom malo lošiji, tako da je na kraju zauzeo vrlo dobro 11. mjesto. čestitamo Kristijanu i njegovom mentoru!

.

Odbojka (kategorija M, 7. i 8. razred)
Z. Bićanić
TIM: Gabrijel Cindrić, Sven Ðukić, Luka Jovović, Mario Jurković, Ivan Kuruc, Šimun Matek, Mateo Mušanović, Ivan Radman, Sven Vrtarić, Damjan Kolarić, Matan Budimir, Karlo Pejić
POREč
Kako opisati nadmoć naših odbojkaša na ovom državnom natjecanju? Imali su četiri meča i četiri pobjede od 2:0. Nijedan meč nije bio teško dobiven, jer protivničke ekipe niti u jednom setu nisu uspjeli doći do dvadesetog poena! Što reći osim da su dečki pod "stručnom palicom" prof. Bićanića pomeli konkurenciju!? Bravo!!