DRŽAVNA NATJECANJA 2011.

B. Dokuzović
Jan Težak 6.b
Šibenik
Svi radovi pozvani na državnu razinu Lidrana mogu se smatrati pobjednicima. No, Jan je i na toj najvišoj razini dobio posebno priznanje: svojom prezentacijom rada dobio je najveći broj glasova u kategoriji "novinara" te predstavljao iste na završnoj svečanosti državnog Lidrana!
BRAVO JAN!!
Informatika (kategorija PASCAL/C++)
17.-20. 4.
V. Marić

Manuela Lukić 7.b

Rabac
Kao i na prethodnim razinama natjecanja, Manuela je i zahtjevne zadatke državnog natjecanja riješila s velikim postotkom točnosti i ostvarila 6. rezultat među sedmašima Republike Hrvatske. Po broju osvojenih bodova bila je vrlo blizu trećem mjestu!
BRAVO MANUELA!

Informatika (kategorija
LOGO)
17.-20. 4.
V. Marić
Manuela Lukić 7.b
Filip Novkoski 8.c
Rabac
Filip je zauzeo 6., a Manuela 7. mjesto u Hrvatskoj! Filip je odličnim rezultatom iznenadio mnoge i "kao osmaš" privukao pozornost nekih Zagrebačkih gimnazija ...
BRAVO FILIP! BRAVO MANUELA!
Kemija
2.-5. 5.
Z. Đurek
Iva Buljan 7.a

Pula
Nakon što je na županijskom natjecanju imala najbolji rezultat u gradu Zagrebu, Iva je i na državnoj razini ostvarila najbolji ovogodišnji rezultat naših učenika - 3. mjesto u Republici Hrvatskoj!!

BRAVO IVA!

Manuela i Filip - Rabac, travanj 2011.