Školska godina 2022./23.

DRŽAVNO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

Natjecanje je održano u Tuheljskim toplicama od 5. do 7. lipnja 2023. Našu školu predstavljala je učenica Marta Premec (5.b).

Školska godina 2021./22.

DRŽAVNO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

Natjecanje je održano u Malinskoj od 12. do 14. travnja 2022. Toni Mišura (8.a) ostvario je odličan rezultat - 3. mjesto. Također, vrlo dobar bio je i Marko Šesto (5.b) na 7. mjestu. Čestitamo!

BRONČANA MEDALJA

Školska godina 2020./21.

DRŽAVNO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

Natjecanje je održano 3. i 4. svibnja 2021. - online. Našu školu predstavljao je učenik Toni Mišura (7.a) i ostvario je vrlo dobar rezultat - 9. mjesto. Čestitamo!

Školska godina 2019./20.

DRŽAVNO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

Natjecanje je održano naknadno - umjesto prvotno planiranog proljetnog termina održano je online 23.11.2020. Našu školu predstavljao je učenik Zvonko Andrijević (7.b). Čestitamo!

Školska godina 2018./19.

DRŽAVNO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

Natjecanje je održano od 8. do 10 svibnja 2019. u Trogiru. Našu školu predstavljao je Kristijan Hindlaugh i osvojio 1. mjesto među osmašima. Čestitamo!

ZLATNA MEDALJA

Školska godina 2016./17.

DRŽAVNO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

Natjecanje je održano od 10. do 12. travnja 2017. u Topuskom. Našu školu predstavljao je Kristijan Hindlaugh i osvojio vrlo dobro 11. mjesto među šestašima. Čestitamo!

Školska godina 2011./12.

DRŽAVNO NATJECANJE IZ BIOLOGIJE

Od 7. do 10. svibnja u Poreču je održano državno natjecanje iz biologije.
Našu školu predstavljali su Mia Martinis (7.b) i Joško Bilandžić (8.b) i ostvarili su odličan rezultat.
Za Joška smo znali da je genijalac, ali ipak nas je (ponovno) sve oduševio osvojivši 1. mjesto!!
Mia je ostvarila vrlo dobro 7. mjesto među najboljim biolozima Republike Hrvatske,
što je također jedan od najboljih rezultata naših učenika u ovoj školskoj godini, na ponos svih nas!

Mentorica: Branka Cernjak.

ZLATNA MEDALJA